Motoros túra az Alpokban
2015 június
10 nap - 2600km
2015 június
10 nap - 2600km
Budapest - Frankenmarkt (Salzburg)
2. nap
Berchtesgaden (Németország) - Innsbruck
3. nap
Alberg Pass - St. Gallen (Svájc) - Bad Ragaz
4. nap
Lugano - Como (Olaszország)
5. nap
Como (Robustelli Testvérek Digital Textilnyomó gépek) - Peschiera (Garda tó)
6. nap
Parco Termale del Garda (Cola di Lazise)
7. nap
Garda tó - Sankt Ulrich (A helyiek által használt latino nyelven Ortisei)
8. nap
Sankt Ulrich - Graz
9. nap
Graz - Budapest
Ezzel a kiscicával el is köszönök, innen már csak Budapestre kellett menni Szombathely és Veszprémen át. Estére haza is érkeztünk.
Üdvözlet mindenkinek
Andi
2015 június 15.
Gyönyörű helyeken jártatok és gyönyörű fotókat csináltatok !!
VálaszTörlésKöszönöm szépen.
Törlés